Služby
 

Plánuji a realizuji pro vás přírodní zahrady a další prostory pro práci, hru a odpočinek.
K tomu využívám jen postupy šetrné k životnímu prostředí, vycházející z principů permakultury. Na prvním místě je pro mě vždy porozumění a vytvoření důvěry bez nichž není další spolupráce možná. Výsledný projekt je tak pak, ale vždy odrazem Vašich přání a potřeb.  


Návrhy zahrad

  • Nabízím kompletní zpracování návrhu projektu Vaší zahrady čí rodového statku včetně vizualizace a podrobného kusovníku doporučených rostlin. Dále následnou pomoc při samotné realizaci až po konečnou finální úpravu Vaší zahrady.
  • Zahradu a dům chápu jako neoddělitelné celky, které musí být správně propojeny. Cílem je vytvořit samosprávný systém, ve kterém většinu práce vykonají přirozené přírodní procesy. 
  • Svým zákazníkům vždy hlavně naslouchám a snažím se co nejvíce vyhovět jejich individuálním požadavkům. Jsem proto přesvědčena, že Váš projekt zrealizuji přesně podle Vašich představ a požadavků.

Poradenství

  • Ráda poradím a pomohu i majitelům, kteří již mají založené zahrady, ale rádi by do nich vnesli úpravy a změny v duchu zásad permakultury, popř. principů a zásad Feng Shui.